Jak na vložení hudby do blogu

11. listopadu 2008 v 16:21 | Dom s |  pro blogy
Otevřete si tuto stránku - Imeem.com

V levo nahoře je položka "Sign up" přes kterou se zaregistrujete. Po zadání jména, emailu atd... stačí odkliknout a ostatními stránkami se už nemusíte zabývat. Můžete začít s vyhledáváním hudby. Jedinou věc co budete ještě muset udělat je potvrzení nově založeného účtu... Pošlou vám email na adresu, kterou jste zadali. Najeďte do něj a odklikněte ten dlouhý odkaz.

(Registrace je jednoduchá a nebudu ji tady popisovat. Kdyby byl nějaký problém, tak budu rád kdýž mi napíšete.)

Po registraci si vyhledejte svoji mp3-ku. Vyhledává se přes kolonku v pravo nahoře. V položkách "Everything" atd.. zadejte "Music" (aby to vyhledávalo jen hudbu - ale to je určitě každému jasné :-) já jen tak pro jistotu).

Po vyhledání klikněte na název písničky a otevře se další okno...

Zobrazí se vám přehrávač. Pod ním najdete řádek, který začíná Embed: a tady se nachází HTML kód. Pokud chcete, aby se hudba spustila sama od sebe, tak odklikněte "Auto play". Kód si zkopírujte a jděte na svůj Blog.......................

Otevřete si článek ve ktrém budete chtít, aby vám hrála hudba. (Přehrávač si můžete dát taky do menu, takže bude vždy po ruce. V tom případě přidejte do "Položky menu" "Volitelný menu box".)

Klikněte na položku, přes kterou se vkládají videa a vložte zkopírovaný kód.

Tak teď už je celá práce téměř dokončena, jenomže...

www.Blog.cz si upravuje každý HTML kód do obrazu svého a trošku zamíchá s rozměry přehrávače, takže by to vypadalo poněkud nevzhledně. Však se podívejte.

Klikněte si na položku a zobrazí se kódy článku. Najděte si slovo height a upravte číslo na 110. Tot vše jen nezapomente uložit.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama